Jdi na obsah Jdi na menu
 


Týdenní plán od 8. 9. - 12. 9. 2014

Český jazyk - opakování z 1. třídy.Znalost písmen. Vyhledávání stejných písmen. Háčky, čárky nad slovy. Opis.Učebnice str. 7 - 8.

Čtení - docvičování čtení. Společně budeme číst text z knihy " Čteme se skřítkem Alfrédem". Děti budou dostávat i toto čtení za Dú.

Matematika - opakování do 20. Opakování pojmů - desítka, jednotka, větší, menší, rovná  se.Orientace na číselné ose. Příklady a cvičení typu učebnice str.: 5 -7.

Další informace : Prosím obalit žákovské knížky!

Do konce týdne přinést pomůcky dle seznamu.

................................................................................................................................................................................

Dále prosím o zaslání příspěvku na fond třídy 500,- Kč ( na celý školní rok, budou z něj hrazeny sešity na psaní, desky na Dú, výtvarné potřeby pro třídu)

Příspěvek škole : 200,- Kč

Pracovní sešity na matematiku : 2 ks= 100,- Kč

Celkem : 800,- Kč

 

............................................................................................................................................................................

Domácí úkoly - děti budou dostávat každý den. Na víkend nebude úkol písemný .

Dětem budu dále zadávat přes týden krátké, domácí čtení. Prosím o podpis  přečteného textu. V pátek dostanou úkol z knihy " Čteme se skřítkem Alfrédem" Bude až na úterý. Záleží na Vás, kdy je děti vypracují. I tady Vás prosím o kontrolu a podpis.

Děkuji za spolupráci a musím Vám ještě Všem sdělit, že děti měly bezvadné prázdninové deníčky, nezapomněly písmena a zlepšily se ve čtení.  Děkuji. Hrachovcová